אודותינו

נוחות, אמינות, איכות – זה ה”אני מאמין” שלנו. עם ניסיון של יותר מעשרים שנה, אנחנו מייצרים ריהוט רך, כולל פופים, לסלון, למרפסת, לחדרי ילדים, לפינות ישיבה, לחדרי הנקה, לחדרי טיפולים, לצימרים, לפינות קריאה בגני ילדים ובספריות, לגינה ולכל חלל ומטרה שתרצו – הכול מחומרי מילוי וכיסוי מעולים.

רעיונות נוספים? חברות שמפנקות את העובדים שלהן רוכשות פופים לחדרי המנוחה, קבוצות מזמינות פופים למפגשים שלהן, ונהנים מהם גם אנשים שמתכננים אירועים מדליקים בחוץ בסגנון כפרי, או בפנים בסגנון דירות סטודיו ניו-יורקיות.

***

  • לפופים שהם ריהוט חוץ, לגינה, יש כיסוי חזק במיוחד, עמיד בתנאי החוץ.
  • פוף כורסא דמוי עור, הוא מוצר בלעדי הרשום כפטנט במשרד הפטנטים , אפשר להניח אותו בסלון בזכות עיצובו המיוחד והוא קל לניקוי, מיוצר בשלל צבעים.
  • פוף הלייקרה נקרא “קלגמיש”, ועשוי מבד כותנה, עם אחוז גבוה של לייקרה שמיוצר במיוחד בצפיפות ובמשקל גבוה כדי שיהיה חזק וגמיש לישיבה. ל”קלגמיש” יש שכבה כפולה של בד נמתח – מה שמאפשר לכבס את החלק החיצוני בקלי קלות, ותמיד להיות נקי.

***

נעים להכיר, גונן ואורית, זוג מושבניקים מבית-יצחק. כשהתחתנו, חיפשנו לעצמנו ריהוט נוח, יפה ולא “כבד”, ריהוט נעים ומזמין, שמתאים לנו כישראלים. גונן למד הנדסת מכונות, אורית תרמה ממגע הקסם (Magic Touch) הנשי השם לב לפרטים, ויחד הכנו לעצמנו ריהוט. מפה לשם, בני משפחה שהתארחו אצלנו רצו גם, עוד ועוד חברים התלהבו, ואז חשבנו: רגע, למה שרק אנחנו נהנה?

הקמנו את KALGO  חברה לייצור פופים. בהתחלה, בעיקר לטובת אנשים צעירים שחיפשו ריהוט קליל, נוח ובעיצוב שיקי. בהמשך, לאחר שהביקוש העצום הצליח להפתיע אפילו אותנו, פיתחנו מוצרים נוספים, לטובת כל שכבות הגיל, בהם כורסאות ומוצרים משלימים.

אנחנו מייצרים במפעל שלנו במושב בית-יצחק, כחול-לבן. בכל המוצרים אנו מקפידים על איכות גבוהה בעיצוב ובבחירת חומרי גלם איכותיים.

***

החברה שלנו מספקת פופים ליותר ממאה חנויות ברחבי הארץ,  רשימת לקוחותינו מופיעות באתר.

KALGO  – כי לא  כל בית צריך מרפסת , אבל כל בית צריך פופים תוצרת KALGO.

***

מאחלים ללקוחותינו הנאה מלאה מהפופים ושאר המוצרים שלנו, תוצרת ישראלית משובחת.

אז רגע, למה שלא תיהנו גם אתם?