פורסם ב-

פוף לחדר

פוף לחדר - קלגו

ביתנו מורכב מחדרים שונים – חלל מרכזי, קרי סלון, חדרי ילדים, חדר שינה להורים, חדר עבודה וכו’. עיצוב הבית אינו משימה קלה וכדי לעצב כל חדר בצורה נאה ואסתטית ולנצל את שטח מבנה המגורים (שהינו די מוגבל אצל מרביתנו) בצורה המיטבית, יש להקדיש לעניין מחשבה מוקדמת.

פופים לחדרים, הפכו בשנים האחרונות לכל כך שכיחים ומבוקשים (בפרט בחדרי ילדים / תינוקות), שהם נעשו מעין פריט חובה ורהיט לכל דבר בהמון בתים בישראל. אחת הסיבות המרכזיות לפופולאריות הגוהה, היא ללא ספק השטח המוגבל בחדרי המגורים בדירות המודרניות. הפוף נותן מענה בדיוק לסוגיה הזו בשל כך שאינו תופס שטח רב והינו קומפקטי, קל ונייד (ניתן להעברה מחדר לחדר גם בידי ילדים קטנים).

סיבות נוספות לאהדה הגוברת לפופים בחדרים, הינן:

  • ראשית כל בזכות הנוחות- הפוף מאפשר להתכרבל בתוכו בזמן קריאת ספר או מגזין, בזמן עבודה על מחשב נייד (לפטופ) או בזמן שמחפשים לרבוץ ולצפות בטלוויזיה בשקט ולהירגע מתלאות היום שעבר. הפופים שלנו בקלגו הינם פריטים איכותיים ועמידים- עשויים מחומרי הגלם הטובים ביותר שיש לענף זה להציע, ממולאים בכדוריות קלקר צפוף במיוחד, שאינו מתבלה גם לאחר שימוש יומיומי מתמשך. 
  • עמידים בכביסה- ישנה אפשרות להכניס מפעם לפעם את הפוף למכונת הכביסה הביתית, לייבש עפ”י הוראות היצרן ולקבל פוף נקי וריחני.
  • מגיעים בשלל עיצובים, גדלים וצבעים – אתם יכולים לרכוש פוף לחדר בשלל עיצובים מדליקים, למשל: בעיצוב פירמידה מיוחד, בעיצוב כורסאת עור מלאכותית, פוף בעל צבעים יותר “צעקניים” ועליזים עבור חדרי ילדים ועוד ועוד. פוף צבעוני ומעוצב בצורה צעירה ומדליקה, יכול לשדרג כל חדר ילדים ונוער ולהקנות לו מראה קליל ושמח.
  • מתאימים (כמעט) לכל כיס – טווח המחירים של פופים, הינם בין 200-600 ₪, תלוי בסוג חומר הגלם, הגודל והעיצוב של הפוף לחדר.

פוף לחדר – מה רצוי לבדוק לפני רכישה ?

כורסה לילדים דמוי עור בצבע צהוב

בדומה לכל פתרון ישיבה אחר שאנו רוכשים, גם במקרה של פופים, חשוב להתאים את גודל הפוף לחלל החדר. תשאלו את עצמכם איזו מטרה הפוף הולך לשרת: פינת ישיבה בחדר ילדים? עבור רביצה בחוץ- בחצר? כורסאת ישיבה עבור חדר עבודה? כהדום לרגליים בלבד? הגדרת הייעוד של הפוף תאפשר לכם לבחור את הפוף שהכי עבורכם.

מבחינת בדים / ריפודים, קיימים מגוון סוגים בהם נעשה שימוש בענף הפופים. התאימו את סוג הריפוד לחלל בו אתם הולכים להניח את הפוף, שכן לדוגמה פוף שהולך להיות במשך זמן ממושך בתנאים של שמש חזקה, כמו על שפת הבריכה, צריך להיות עמיד יותר בפני קרני אולטרה סגול שעלולות לגרום לדהייה מהירה של צבע הבד. בנוסף, קחו בחשבון את הצבעים השולטים בחלל החדר אליו אתם מייעדים את הפוף. אם למשל הצבע השולט בחדר השינה של הילד, הוא כחול, פחות יתאים מבחינה עיצובית, אם תחליטו לרכוש עבורו פוף בצבע ורוד.

פופים לחדרים – מדוע לרכוש אצלנו בקלגו?

כחברה הפועלת בתחום ייצור הפופים מעל לשני עשורים, אנו יודעים לייצר כל פוף מכל סוג שעולה בדעתכם ולראייה המגוון הרחב שלנו, אותו תוכלו למצוא בקטלוג שלנו באתר וכולל פוף בעיצוב כורסא, פוף ענק לרביצה משותפת עם מי שרוצים, פוף בדוגמאות “מעניינות” כמו פוף מפוספס, פוף בעיצוב חרוט ועוד.

הפופים שלנו, כאמור, עשויים מבדי כותנה איכותיים המשולבים לייקרה צפופה, המאפשרת את גמישותו של הבד וקבלת תמיכה לכל חלקי הגוף בכל מנח שהוא. את הפופים שלנו ניתן לכבס ולמלא מחדשאחת לתקופה של מספר שנים, כך שהמראה הייחודי של הפוף יכול להישמר לשנים רבות.